מוני אייזיק מייסד CKM

Commando Krav Maga קומנדו קרב מגע

מוני אייזיק - SIMPLICITY IS GENIUS

מוני אייזיק - CKM

מוני אייזיק מייסד ומאמן ראשי של ה-Combat Survival Reality Based Institute , ומפתח שיטת CKM, יוצא יחידת עילית בצה”ל וזוכה 7 פעמים באליפות ישראל בגודו ובגיאו-גיסטו.

מוני הקדיש את חיו למחקר, פיתוח והוראת אומנות הלחימה וההגנה העצמית. בין תלמידיו של מוני נימנים זוכת המדליה האולימפית בג’ודו יעל ארד, כוכבי על מליגת UFC ומורי אומנויות לחימת פנים אל פנים ולחימה בטרור מהבכירים בעולם.

עם תום שירותו הצבאי החל מוני במחקר ובפיתוח שיטת לחימה הידועה כיום בשם CKM קומנדו קרב המגע. במהלך המחקר שערך הירבה מוני לבקר ביפן ולהעמיק את ידיעותיו אצל טובי מורי תורות הלחימה.

במסגרת פיתוח הקרב מגע הציג מוני קונספטים חדשניים ומהפכניים בעולם הלחימה דאז דוגמת השימוש בטכניקות הדורשות עד שתי תנועות בסיסיות והתקפות פתע ע”י מספר תוקפים.

עם מעברו לקנדה הקים בה מוני את אחד מבתי הספר המצליחים לשיטות לחימה, הסמוראי קלאב בו נלמדו מספר שיטות לחימה וממנו צמחו אלופי UFC מפורסמים.

כיום מוני ממשיך לפתח,לשפר ולשכלל את תורת הלחימה של CKM, תוך כדי מסעותיו בעולם לשם לימוד ועריכת סמינרים חדשניים המבוססים הן על הידע הטכני הרב והן על שיטות האימון המתקדמות בעולם.

סיפורו של ה-CKM מפי מוני אייזיק