שאל את המטפל - טיפול קוגניטיבי התנהגות LI CBT

מה היה מטפל CBT בעצימות נמוכה, מטפל LI CBT אומר על הבעיה שלך? פשוט
תשאלו וקבלו תשובה – חינם!

מתמודדים עם קושיים בנושאי חרדה, דיכאון, ביטחון עצמי, מצב משבר או תקיעות בחיים, ומעוניינים לדעת מה היה אומר לכם עליה מטפל קוגניטיבי התנהגותי? פשוט תשאלו וקבלו תשובה מאת מטפל CBT בעצימות נמוכה.

לקבלת תשובה חינם של מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT, מלאו את הטופס ושילחו עכשיו.מסכים/ה לתנאי השימוש בשירות 'שאל את המטפל'מה היה אומר מטפל CBT בעצימות נמוכה, מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT על הבעיה שלך?

מה היה אומר מטפל קוגניטיבי התנהגותי LI CBT על הבעיה שלי? ובכן, יש דרך קלה לגלות: פשוט תשאלו בטופס המצורף וקבלו משוב ישירות ובחינם מאת מטפל CBT בעצימות נמוכה, בכל הנושאים הקשורים למצבי חרדה, דיכאון, פאניקה, פוביות שונות, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, דחיינות, פיתרון בעיות, משברי חיים וכו’.

התשובות ניתנות למטרות מידע וחינוך בלבד והשימוש בשירות כפוף לתנאי השימוש בשירות ובאתר licbt.co.il.

שירות “שאל את המטפל” הוא שירות חברתי הניתן חינם.

איפה ניתן לראות את השאלות והתשובות שכבר נענו על ידי המטפל CBT בעצימות נמוכה?

את השאלות והתשובות שכבר נענו על ידי המטפל הקוגניטיבי התנהגותי LI CBT ואשר עשויות לעניין גם אותכם ניתן לראות באתר רונן דנציגר LICBT, בכתובת  טיפול קוגניטיבי התנהגות LI CBT http://licbt.co.il/תשובות-המטפל/

שמירה על הפרטיות:

השאלות והתשובות יועלו לאתר ולקבוצות מדיה חברתית קשורות בשינוי פרטים מזהים תוך שמירה מלאה על אנונימיות השואלים, זאת בכדי שגם אנשים אחרים יוכלו להפיק טובה מהתשובות ולשפר את חייהם.

תנאי שימוש:

התשובות וכל המידע הנכתב באתר הינו למטרות מידע וחינוך בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי, פסיכיאטרי או רפואי, לאבחון או לטיפול. לעולם אל תתעלמו מייעוץ מקצועי או תעכבו ייעוץ או טיפול שכזה בגלל משהו שקראתם באתר או בפרסומים הקשורים אליו כולל במדיה חברתית. השימוש בשירות כפוף גם לתנאי השימוש באתר. licbt.co.il

בשום פנים ואופן לא יווצר כל קשר של מטפל-לקוח/מטופל בשל שאלות ו/או תשובות במסגרת השימוש בשירות ‘שאל את המטפל’ ו/או כל תקשורת אחרת שתתלווה אליו.

השירות מיועד אך ורק לצרכי מידע אישיים ואין לעשות בו שימוש במקרי חירום, במקרי אובדנות או לצרכים לימודיים, אקדמיים או אחרים. אין התחייבות מצד בעלי האתר וספקיו לענות על כל השאלות שישאלו במסגרת השירות.

עצם הפנייה בשאלה מהווה אישור להעלאת השאלה והתשובה לאתר ולמדיה חברתית.