מרגישים טוב – טיפול חברתי בעלות ברת השגה

מרגישים טוב הוא שירות חברתי מהפכני הפועל בהשראה מה- IAPT, הרשות לשיפור הנגישות לטיפולים פסיכולוגיים של שירות הבריאות הלאומי האנגלי בבריטניה כדי לאפשר יותר נגישות לטיפולי פסיכותרפיה לאוכלוסייה הכללית.

שירות מרגישים טוב מקשר בין המעוניינים בקבלת טיפול במצבי חרדה, פאניקה, דיכאון, חוסר ביטחון עצמי, דימוי עצמי נמוך, תקיעות, דחיינות ומצבי משבר ובין מטפלים קוגניטיביים התנהגותיים בעצימות נמוכה LI CBT אשר כחלק מראיית עולמם החברתית מקדישים מזמנם לטובת מתן טיפולים נגישים, זמינים, במחיר מוזל ובר השגה.

מהפכת המחירים ועליות הטיפול של מרגישים טוב

טווח המחירים בשוק החופשי כיום עבור פגישה טיפולית אצל מטפל מוסמך נע ברוב המקרים בין 300 ₪ ועד 500 ₪. עליות גבוהות אלו מסתכמות לעיתים קרובות באלפי שקלים רבים לאורך משך הטיפול. מחירי הטיפולים הפכו אותם לבילתי רלבנטיים ומונעים משכבות אוכלוסיה רחבות בישראל את הטיפול הנפשי או מאלצים אותן לפנות לעזרה לא מקצועית ולהתפשר על איכות המטפל.

שירות מרגישים טוב של טיפולים קוגניטיביים התנהגותיים LI CBT בא לענות על הצורך המידי לשינוי בחוסר השיוויון החברתי של הנגישות לטיפול נפשי זמין ובר השגה. מעתה הטיפול על ידי מטפלים מוסמכים ומקצועיים יהיה נגיש לציבור רחב בהרבה, דבר שייטיב עם האוכלוסיה כולה ואף עם המשק.

מחיר פגישה אצל מטפלי מרגישים טוב הינה 220ש”ח בלבד!

כדי לתאם טיפול קוגניטיבי התנהגותי LI CBT מקצועי יש ליצור קשר דרך אתר מרגישים טוב.