טיפול קוגניטיבי התנהגותי LICBT עבור חרדת ספורט

חרדת ספורט כמו רוב חרדות הביצוע ניתנת לטיפול. LICBT, טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בעצימות נמוכה, עשויי להפחית את חרדת הספורט ולנתבה כך שתאפשר את מימוש מיטב היכולות באימון ובתחרות.

LiCBT טיפול קוגניטיבי התנהגותי

ספורטאים רבים סובלים מחרדת ספורט, בין אם המדובר בספורטאי הישג או ספורטאי תחרותי ובין אם המדובר בחרדה לחזור לאימונים אחרי פציעה. החרדה פוגעת הן בספורטאי עילית והן בחובבנים.

לחץ וחרדה הינם חלק בלתי נפרד של הספורט, הם עשויים לסייע בשיפור יכולות ואף בהכנת הספורטאי לאירוע ספורט או תחרות. כאשר הספורטאי אינו מסוגל לשלוט בחרדה ולנתבה למקום המקדם את הישגיו היא עלולה לפגוע בביצועיו. כאשר הספורטאי מוצף בחשיבה שלילית, פחד מכישלון, חוסר יכולת להתמודד עם מצוקות או בחוסר וודאות, בעיות במיקוד וצורך קיצוני להיות מושלם, הן הופכות פעמים רבות לחרדות ולנבואות המגשימות את עצמן.

חרדת ספורט היא חרדת ביצוע נפוצה ותוקפת פעמים רבות גם ספורטאים ברמות הגבוהות ביותר ובניהם גם ספורטאים אולימפיים. חשוב לדעת כי עצם הופעת חרדה אינה מעידה כלל על היכולות האמיתיות של הספורטאי.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בעצימות נמוכה, LICBT עבור חרדת ספורט

חרדת ספורט כמו רוב חרדות הביצוע ניתנת לטיפול. LICBT, טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בעצימות נמוכה, עשויי להפחית את חרדת הספורט ולנתבה כך שתאפשר את מימוש מיטב היכולות באימון ובתחרות.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי LICBT הוא טיפול קצר מועד המסייע לך לשלוט בדרך המחשבה ולנהל אותה, ומספק כלים פרקטיים ויעילים ליישום. טיפול LICBT עוזר לספורטאי לחזור לאימונים סדירים ומספק לו כלים להתמודדות עם האתגרים המנטליים המקשים עליו.

רונן דנציגר מטפל קוגניטיבי התנהגותי LICBT וגם מדריך אמנות לחימה טיפולית וספורטאי הרמות כח
הכשרתי כמטפל קוגניטיבי התנהגותי LICBT בשילוב ניסיון אישי רב שנים כספורטאי פעיל בענפי אמנויות לחימה והרמת כח (powerlifting) מסיעים רבות להבנתי את חרדות הספורטאי ותחושות הדאגה והחששות שלו. ידע והבנה אלו עשויים לשרת את המטופל ולספק עבורו מענה מקיף לצימצום הלחץ והדאגה ולנתב אותם למיקסום התוצאות.

הקליניקה ממוקמת בתל אביב ומשולבת עם סטודיו אימון אמנות לחימה טיפולית, שילוב המאפשר פעילויות שונות ותירגול בפועל של הטכניקות הנלמדות.למדע נוסף שילחו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ניתן גם להשאיר הודעה  (SMS או וואטסאפ)
בטלפון 052-2325511